INWESTYCJA – FALISTA

FALISTA to mieszkania w Gdyni dla ludzi ceniących sobie spokój w centrum miasta. Jest to kameralny, 3-kondygnacyjny budynek, wykończony w eleganckim, modernistycznym stylu, zawierający 14 lokali mieszkalnych, o powierzchni, od 40m2 do 120m2.

Spośród innych ofert na rynku FALISTĄ wyróżnia przede wszystkim lokalizacja. Budynek położony jest przy lesie, a tuż obok znajduję się wejście na miejską ścieżkę rekreacyjną oraz punkt widokowy. Dzięki otoczonemu szklaną balustradą tarasowi widokowo-rekracyjnemu na dachu budynku, każdy mieszkaniec będzie mógł podziwiać wspaniały widok na Zatokę Gdańską.

Nowi rodzice z pewnością docenią iż najbliższy żłobek znajduję się w odległości zaledwie 10 minut spacerem, a gdy twoja pociecha trochę podrośnię przedszkole znajdziesz po drugiej stronie ulicy Falistej.

Dworzec Gdynia Główna to tylko 15min spacerem. Zmotoryzowanych natomiast ucieszy fakt szybkiego i prostego wyjazdu na obwodnicę Trójmiasta oraz do Galerii Riviera.

Wszystkie mieszkania na 1 i 2 piętrze oraz 1 mieszkanie na parterze, od frontu budynku posiadają balkony. Największy, 122-metrowy lokal na parterze posiada własny ok. 100-metrowy ogród. Pozostałe mieszkania na poziomie zero posiadają wyjścia do zielonej części wspólnej, ogrodu pokrytego trawą, z nasadzeniami na skarpie.

Ponadto, cały teren jest ogrodzony i monitorowany, dzięki czemu każdy mieszkaniec, nawet ten najmłodszy, będzie czuł się bezpiecznie w centrum dużego miasta.

Wewnętrzną część wspólną stanowi przestronna klatka schodowa. Dla podniesienia komfortu mieszkańców budynek został wyposażony w windę, obejmującą swym zasięgiem wszystkie kondygnacje mieszkalne oraz podziemną halę garażową. Na parterze przewidzieliśmy pomieszczenie do przechowywania rowerów, dostępne dla wszystkich mieszkańców.

Na froncie budynku znajduje się jedno miejsce postojowe ogólnodostępne oraz 2 miejsca dla niepełnosprawnych.

Nowe mieszkania Gdynia grabówek

 UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie związane z inwestycją

572 292 877